Kapat
Üyelik
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
İçerik Menü

Hakkımızda

logo-elit.jpg (43 KB)

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLERİMİZ


Elit Ailesi Olarak Misyonumuz

1924’ten günümüze sürekli geliştirerek getirdiğimiz çikolata ve şekerlemedeki ustalığımızı, kalite geleneğimizi ve müşteri odaklı yaklaşımımızı, ilk günkü heyecanımızla geleceğe taşıyıp, tüketicilerimize keyifli anlar yaşatmaktır.


100. Yıl Vizyonumuz

Türkiye çikolata ve şekerleme pazarında öncü, dünyada Türk çikolatası dendiğinde ilk akla gelen markalardan olmak.


Değerlerimiz

Kalite ve hedef odaklı olmak
Biz, yapacağımıza söz verdiklerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun ve şirket hedeflerimizi destekler şekilde gerçekleştiririz.

Müşteri odaklı olmak
Biz, tüm işlerimizde müşterilerimizi en etkin şekilde anlar ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını, müşteri memnuniyeti doğrultusunda karşılarız.

Yenilikçi ve dinamik olmak
Biz, hızlı ve sürekli öğrenen, adapte olabilen, gelişen ve bulunduğu sektöre öncü fikirleriyle değer katan bir şirketiz.

Verimli ve istikrarlı olmak
Biz, yaptığımız her işte verimliliğimizi sürekli olarak arttırarak, müşterilerimizin kaliteyi ekonomik fiyatlarla alabilmelerini sağlar ve paydaşlarımıza sürdürülebilir katma değer yaratırız.

Güvenilir ve ilkeli olmak
Biz, 1924’den beri sergilediğimiz açık, dürüst ve ilkeli yaklaşımla, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın haklı güvenini kazanmak ve bunu sürdürebilmek için çalışırız.

Aidiyet yaratabilmek
Biz, müşterilerimiz , iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla uzun soluklu , değer katan ve fark yaratan ilişkiler kurarız.

Açık olmak
Biz, düşünce ve önerilerimizi, bilgiyi ve sorumluluklarımızı açık olarak paylaşırız.

Takım olmak
Kurum hedeflerine odaklanmış Elit ailesi olarak biz, birbirimize gerekli desteği vererek, işbirliği, karşılıklı saygı ve anlayış içinde farklılıklarımızı, bilgi, beceri ve deneyimlerimizi harmanlayarak, etkin takım çalışması sergileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.