Kapat
Üyelik
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Markalar
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı Seçiniz
5’li Bahar Seti
1.195,00 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Bıldırcın Yumurtası Çikolata 4'lü Mix 250g
225,00 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Bıldırcın Yumurtası Çikolata 3'lü Mix 250g
225,00 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Chocoeggy Yumurta Asetat Kutu 150g Glutensiz
207,50 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Chocoeggy Tavşan Asetat Kutu 95g Glutensiz
165,00 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Chocoeggy Yumurta Çikolata 1kg Glutensiz
895,00 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim
Chocoeggy Yumurta Çikolata 225g Glutensiz
199,50 TL
Yeni Üyelere Özel %15 İndirim

Paskalya Çikolatası 

Paskalya bayramını sevdiklerimizle birlikte kutlamanın ve bu kutlamayı daha anlamlı kılan detayların başında her zaman özel kutu tasarım çikolatalar gelir. Paskalya, birlikte geçirilen zamanın ve paylaşılan neşenin en güzel örneklerinden biridir. Bahar Çikolataları, paskalya döneminde her yaştan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Nitekim, Easter chocolate, yani Paskalya çikolataları, bu dönemin en gözde lezzetlerindendir.

Paskalya bayramı için tasarlanan özel kutulu çikolatalar, paskalya bayramında sevdiklerinize verilebilecek en tatlı hediyelerden biridir.

Paskalya bayramının en yaygın ve sevilen sembolü olan tavşanlar, çikolata kutularının tasarımında da karşımıza çıkar. Tavşan tasarımlı kutu çikolatalar hem çocukları hem de yetişkinleri mutlu eden bir detaydır. Ayrıca Paskalya bayramının vazgeçilmezlerinden biri olan bıldırcın yumurtası çikolatalar, çocukların en sevdiği lezzetlerden biridir.

Kendine özgü lezzeti ve şirin tasarımı ile yumurta çikolata bir diğer adıyla chocoeggy, hediye olarak vermek için en ideal seçeneklerden biridir. Paskalyanın ruhu ve anlamını en iyi şekilde yansıtan yumurta çikolata, sevdiklerinizi mutlu etmek için en etkili yol olacaktır. Bu lezzetli ve özel tasarımlı çikolatalarla, Paskalya Bayramı'nı daha özel ve anlamlı hale getirebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.